We wtorek, 25 sierpnia, Bitcoin nadal spada. W czasie prasy największa kryptokurcja według pułapu rynkowego jest notowana na poziomie 11.569 (-0,89%). exante.eu/trade Chart pary transakcyjnej USD/BTC z EXANTE Ze swojej strony, Ethereum również przesuwa się do 397 dolarów (-0,02%).

XRP handluje na poziomie 0.284 dolarów (-0.99%). Dostęp do ponad 50 światowych rynków finansowych bezpośrednio z konta EXANTE – w tym NASDAQ, London Stock Exchange i Tokyo Stock Exchange. Mówi zespół analityków FxPro: „Indeks dominacji Bitcoinów zamarł na około 59%. Wydaje się, że inwestorzy odkładają swoje decyzje Bitcoin w oczekiwaniu na nowe impulsy.“

Całkowita kapitalizacja rynku krypto walutowego wynosi 363,5 mld dolarów, według CoinMarketCap. Wcześniej, iHodl poinformował, że twórcy oprogramowania okupowego sprzeniewierzyli Ryukowi udało się ukraść 61 milionów dolarów w Bitcoinach (EXANTE: Bitcoin) i wycofać ponad 1 milion dolarów poprzez Binance kryptokurrency exchange.

Bitcoin Fails to Stay Above $12,000 Według badań, którzy prosili o zachowanie anonimowości, źli aktorzy wypuścili ponad 1 milion dolarów z różnych adresów związanych z Ryukiem, które zostały wysłane do portfeli Binance’a w ciągu ostatnich trzech lat. Ostatnia transakcja została zarejestrowana w sierpniu.

Von admin